Jesteśmy silną grupą z ogromnym potencjałem, która ciągle dąży do doskonałości. Doświadczenie zdobywamy od ponad 20 lat, dzięki czemu potrafimy sprostać oczekiwaniom naszych Kontrahentów.

Stworzyliśmy silne marki, które wyspecjalizowały się w swoich obszarach działania. Działając w synergii jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę reklamową.

Nasza Grupa dzieli się na działy odpowiadające za kompleksową obsługę reklamową, składające się ze Sklepu Reklamowego, realizującego druk, gadżety reklamowe i materiały wystawiennicze, eHero tworzące strony i sklepy Internetowe oraz kampanie digitalowe, Reklamy Wizualnej specjalizującej się w produkcji i montażu reklam wizualnych oraz Serwisu Eventowego odpowiadającego za realizację eventów.

Organizacją wszystkich działań zajmuje się dział strategiczny, który planuje i realizuje wszelkie procesy, zajmuje się projektowaniem i realizacją reklam, opracowywaniem mediaplanów, tworzeniem strategii promocyjnych, doborem środków przekazu i narzędzi komunikacji, zarządzaniem budżetem reklamowym, analizą rynku i oceną skuteczności.