ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO
Adres sklepu: www.sklep-gastronomiczny.pl

Sklep Gastronomiczny Wittenborg

Firma "WITTENBORG" Sp. z o.o. powstała w roku 1991 w oparciu o doświadczenia firmy niemieckiej istniejącej wcześniej na europejskim rynku.

Działamy już od 22 lat i jest to najstarsza i największa firma z branży gastronomicznej na Pomorzu Zachodnim.

 

Zajmujemy się sprzedażą wyposażenia gastronomicznego: urządzeń do obróbki termicznej, mebli technologicznych ze stali nierdzewnej, chłodnictwa, okapów wentylacyjnych, maszyn do obróbki żywności oraz drobnego sprzętu kuchennego. Jest to sprzęt produkcji polskiej jak i zachodniej. Jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenia na każdą kieszeń. Nasza dosyć długa jak na warunki polskie obecność na rynku pozwoliła na wyselekcjonowanie producentów wiarygodnych, z którymi chcemy współpracować i którzy nie zawiodą naszych klientów. Mamy ugruntowaną i stabilną pozycję i nie sposób wymienić zrealizowanych przez nas inwestycji.

Wyposażaliśmy bardzo duże obiekty gastronomiczne, ale cenimy każdego klienta. Bardzo silną stroną naszej działalności jest kompleksowe podejście do obsługi klientów, tzn. doradztwo w projektowaniu i wyposażeniu obiektów gastronomicznych, prace projektowe z zakresu technologii kuchni oraz obsługę serwisową polegającą nie tylko na naprawie urządzeń, ale i na uzgadnianiu wytycznych instalacyjno-budowlanych, montażu wyposażenia i przeszkoleniu personelu kuchni. Podstawą solidności naszej firmy i gwarancją na przyszłość jest ustabilizowana etatowa załoga, która nie jest przypadkowa i posiada wieloletnie doświadczenie w branży.

Dla ułatwienia współpracy z nami otworzyliśmy dla Państwa sklep internetowy pod adresem:

www.sklep-gastronomiczny.pl

dzięki, któremu będą Państwo mogli szybciej dokonać zakupów, zapoznać się z naszym asortymentem i skorzystać z Gwarancji Najniższej Ceny. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki zakres produktów niezbędnych do wyposażenia obiektów gastronomicznych. Jeżeli będziecie mieć Państwo jakiekolwiek problemy z odnalezieniem konkretnego produktu, prosimy wtedy o kontakt z nami pod numer telefonu: 91 423 71 21 lub kontakt na e-mail pod adres: sklep@gastronomiczny.com a sprawimy, aby Państwo byli usatysfakcjonowani zakupami w naszym sklepie.


Zapraszamy do współpracy

www.reklama-wizualna.com